Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

20 razy okradł działkowiczów

08.09.2018

wyświetleń: 541

Od dłuższego czasu włamywał się do działkowych altanek, zabierając różne przedmioty....

 

Na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy na terenie oleśnickich ogrodów działkowych dochodziło do kradzieży z włamaniem do altan. Łupem złodzieja padały najczęściej elektronarzędzia oraz sprzęt RTV i AGD.

 

Do jednego z ostatnich tego typu zdarzeń doszło w niedzielę 2 września na terenie ogrodów działkowych przy Wileńskiej. Przebywający na terenie działek świadkowie zauważyli obcego mężczyznę, kręcącego się w rejonie jednej z altan. O tym fakcie postanowili powiadomić policję. Kiedy funkcjonariusze dotarli we wskazane miejsce, zatrzymali podejrzanego mężczyznę.

 

I ustalili, że od dłuższego czasu włamywał się on do altanek, zabierając przedmioty stanowiące dla niego jakąś wartość, a przy tym uszkadzał drzwi, okna i zamki. Usłyszał łącznie dwadzieścia zarzutów dotyczących kradzieży z włamaniem oraz usiłowania kradzieży z włamaniem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat. Był już w przeszłości karany za włamania i kradzieże, odbył karę w więzieniu.

 

Policjanci odzyskali część przedmiotów pochodzących z włamań. Zabezpieczono również rzeczy, których kradzieży nikt nie zgłosił.

 

Są to drobne przedmioty, jednak jeśli na zamieszczonych zdjęciach rozpoznają państwo swoją własność, prosimy o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego. Można zgłaszać się do jednostki i obejrzeć zabezpieczone przedmioty.

 

Policja prosi też o kontakt osoby, które mają działkę przy ulicy Wileńskiej w Oleśnicy i w bieżącym roku zauważyli włamanie czy uszkodzenie altany, ale tego faktu nie zgłaszali. 

 


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Policjant bił, bił, bił

...to tytuł reportażu Małgorzaty Pietkiewicz z "Interwencji" w Polsacie. Emisja za nami...

Śmiertelne uderzenie

Z impetem wbili się w mur... Na miejscu zginął 22-letni mieszkaniec gminy Twardogóra ...

ReklamaKomentarze (2)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com