Tematy

Miasta

Serwisy

Sport i rekreacja

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Biegniemy rodzinnie

10.09.2018

wyświetleń: 631

W sobotę debiut Festiwalu Biegów Rodzinnych Cała Oleśnica Biega o Memoriał Bogusława Psujka

 
W sobotę 15 września odbędzie się Festiwal Biegów Rodzinnych Cała Oleśnica Biega o Memoriał Bogusława Psujka.
 
W tym dniu kierowcy powinni przygotować się na utrudnienia w ruchu. Trasa biegu zostanie wyłączona z ruchu. Nie przejedziemy też częścią ulic przecinających trasę.
 
Trasa biegu głównego i "Połówki": Bociania - Zamkowa - Sejmowa - Rynek - Wrocławska - Rondo Miast Partnerskich -Rzemieślnicza - Rondo 750-lecia - Sinapiusa - Kilińskiego - 3 Maja - Słowackiego - Wały Jagiellońskie - Bratnia - ścieżki przy Zamku Książąt Oleśnickich - Wałowa - Krucza - Wałowa - Wrocławska - Bociania.
 
Nie wszędzie będzie można też zaparkować samochód. Przy placu Książąt Śląskich obowiązują znaki B-36 i T-24 (zakaz zatrzymywania się, z informacją, że pojazd zostanie odholowany na koszt właściciela). Parking ten będzie zamknięty od 14 września od godziny 17 do 15 wrsześnia do godziny 20.
 
Najmłodsze dzieci pobiegną na 100 m i 200 m, duety na 1200 m, uczestnicy "Połówki" - 5 km, a biegu głównego na 10 km.
 
Bieg główny i "Połówka" rusza o 14. Bieg główny to dwie pętle ulicami miasta. Uczestnicy "Połówki" kończą bieg po pierwszej pętli. Ostatni biegacze przekroczą metę około 15:30.
 
A poniżej najważniejsze informacje przygotowane przez organziatorów:
 
NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
 
1. Biuro zawodów otwarte będzie 15 września od 9 do 13.30. Dodatkowo również dzień wcześniej od 15 do 18 będzie można odebrać pakiet startowy oraz zapisać się na bieg. Będziemy na Was czekać na placu Kksiążąt Śląskich.
 
2. Większość z Państwa będzie chciała zaparkować jak najbliżej biegu. Z tego powodu został stworzony specjalnie parking mieszczący się na placu targowym przy ulicy Wrocławskiej 30 w Oleśnicy. Dodatkowo prosimy parkować pojazdy w pobliżu ulicy Wrocławskiej (od Bramy Wrocławskiej w stronę Rataj), 11 Listopada, Skłodowskiej–Curie lub w innym miejscu, które nie będzie zakłócało organizacji ruchu w tych okolicach.
 
3. W biegu „Rodzinne duety” oraz „Biegu Krasnala” opłatę startową stanowi dobrowolna „cegiełka” w dniu biegu. Wpłata zależy od Państwa - na cel charytatywny: Fundację „Potrafię Pomóc”.
 
4.  Po biegu głównym zapraszamy na udział w loterii fantowej oraz licytacji. Podczas loterii fantowej zawodnicy Połówki oraz biegu głównego będą mieli okazję zdobyć rower, zegarki Polar M430, karnety na siłownię i wiele innych atrakcyjnych nagród. W trakcie licytacji będzie można stać się posiadaczem koszulki z podpisami zawodników Śląska Wrocław.
 
5.  O 17 zapraszamy do Rynku na koncert znanego muzyka Mezo. Wcześniej biegacze będą mieli okazję pobiec z Mezo w biegu głównym.
 
6. W razie jakikolwiek pytań z Państwa strony proszę się kontaktować poprzez Fb Cała Oleśnica Biega, e-mail calaolesnicabiega@gmail.com lub pod numerem telefonu 886087188.

autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

NASZ NEWS: Dyrektor został sekretarzem

Dziś wybrano sekretarza generalnego Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Został nim Paweł Olszańsk...

Jak biegali nocą?

Za nami nocny bieg w Oleśnicy. Zawodnicy z różnych stron Polski walczyli w Noc Kupały ... ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com