Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Ile kto zdobędzie mandatów w Oleśnicy?

10.09.2018

wyświetleń: 1169

Kto faworytem? Na co może liczyć SLD? Co osiągnie Forum? Jaki będzie podział mandatów?.....

Już jutro nowe wydanie Panoramy Oleśnickiej. 24 strony wyłącznie lokalnych wiadomości. A w numerze m.in.:

TYLKO W PANORAMIE ODNOWA CZY CZYSTKA? Czy "instytucja kultury w odnowionym kształcie" to odświeżenie obecnej formuły? Reorganizacja? W Bibliotece i Forum Kultury nie mają wątpliwości, co to oznacza... Jej dyrektor mówi, że "być może wypowiedź pana Jana Bronsia wynika z niewiedzy, ponieważ od 4 lat praktycznie nie uczestniczy on w życiu kulturalnym miasta. A trudno jest wypowiadać się na temat czegoś, czego się po prostu nie zna". A co o tym wszystkim sądzą oleśniccy twórcy kultury?

TYLKO W PANORAMIE CO Z TYMI BOISKAMI? Gorące polemiki na sesji. Marian Słotnicki i Marta Barska skrytykowali Macieja Syciankę, kandydata na wójta. Co on na to? A jak zareagował wójt Marcin Kasina? 
 
PRZEDSIĘBIORCA OGRODZIŁ POMNIK. Dlaczego oleśnicki przedsiębiorca zagrodził pomnik zamordowanych przez ZOMO? Dlaczego wywołał skandal? Jakie ma argumenty? - Właśnie w okresie przedwyborczym i przed dniem upamiętnienia postawiłem ogrodzenie, żeby zwrócić uwagę, bo miesiąc później nikt by nie zwrócił uwagi na to, nikt by się nie zainteresował, bo każdy by myślał, że będzie remont pomnika - mówi Panoramie.
 
TYLKO W PANORAMIE KOMU PRZESZKADZA FORUM ROZWOJU? Czy dlatego że mogą być wyborczym jezyczkiem u wagi, ich kandydaci są poddawani różnym naciskom? Szeroka wyborcza analiza szans na mandaty SLD, Forum Rozwoju, komitetu Jana Bronsia oraz komitetu Michała Kołacińskiego Oleśnica Razem. Panorama przelicza potencjalne głosy na mandaty metodą d`Hondta. Kto jest faworytem? Na ile mandatów może liczyć lewica? Co osiągnie Forum Rozwoju? Dlaczego tak ważne jest pierwsze miejsce na wyborczej mecie?
 
TYLKO W PANORAMIE NOWI NAJEMCY LOKALI. Są nowi najemcy dwóch miejskich lokali. Panorama wyjaśnia też, co z księgarnio-kawiarnią w Rynku.
 
KAMPANIJNE CIOSY. Podsumowanie kampanii wyborczej z tygodnia - programy, spoty, nowe profile, polemiki.  
 
TYLKO W PANORAMIE CO ZE STOKROTKĄ? Czy market wróci do Rynku? Oleśnicka przedstawia najnowsze informacje.
 
TYLKO W PANORAMIE DEBIUTANT JECHAŁ PO MEDAL. Kolarz z Oleśnicy był bliski medalu na mistrzostwach świata. Dlaczego się nie udało?   
 
BUDUJĄ KOMISARIAT. - Oby tylko wykonawca nie splajtował - niepokoi się komendant.
 
TYLKO W PANORAMIE KOCIŃSKI SIĘ WAHA. Panorama ujawnia, dlaczego Wojciech Kociński myśli o odstąpieniu od deklaracji o starcie do Rady Powiatu Oleśnickiego
 
TYLKO W PANORAMIE KIEDY TO WYKOSZĄ? Oleśnicka radna interpeluje, a co na to Wody Polskie? Są aż takie biedne?!
 
OLEŚNICA NA GLOBIE. Takich fotograficznych ujęć stolicy powiatu jeszcze nie widzieliście!
 
TYLKO W PANORAMIE SZUMI DO UCHA MIŚ. Ta zabawka to prawdziwy hit. O co chodzi z tym Szumisiem?!
 
TYLKO W PANORAMIE NASZA GMINA JEST OBYWATELSKA - informuje samorząd gminy Oleśnica.
 
A poza tym sport, kultura, rozmaitości, informacje z gmin, no i... PIERWSZE REKLAMY WYBORCZE KANDYDATÓW z Oleśnicy, gminy Oleśnica i Bierutowa. Co obiecują?

autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Opozycja wygrała wybory w Oleśnicy

Oleśnica, Bierutów, Dobroszyce i Syców - II tura. Potyrała rozgromił Dżugaja. Fryt ...

Sylwestrowe szaleństwo

Zobacz, jak zaszaleli – w Perle, Garden i Kryształowym Dworze – sylwestrowi balowicze...

ReklamaKomentarze (19)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com